Politika

Vyjadrenie Petra Pellegriniho

Publikováno: 25. 3. 2024
Autor: Peter Pellegrini
Foto: Shutterstock
logo Sdílet článek

Šiesteho apríla bude každý volič na Slovensku stáť pred veľmi jednoduchou otázkou: chcem za prezidenta Petra Pellegriniho alebo Ivana Korčoka? Žiadna iná možnosť už dnes neexistuje. A vidím obrovské rozdiely v tom, čo ponúkam Slovensku ja a čo mu ponúka môj protikandidát.

Chcem byť prezidentom ľudí. Nie prezidentom elít, médií, mimovládok a zahraničia. Chcem byť prezidentom mieru, ktorý hrdo a suverénne obhajuje slovenské národnoštátne záujmy. Nie prezidentom, ktorý pre potľapkanie po pleci v Bruseli či Washingtone zatiahne Slovensko do vojny. Chcem byť prezidentom pokoja, nie prezidentom večného konfliktu, ktorý vopred sľubuje ako protiváha voči demokraticky zvolenej vláde. A chcem byť prezidentom lepšieho života ľudí, pre ktorých súčasná vláda tvrdo pracuje. Nie prezidentom chudobnenia, zdražovania a chaosu, ktorý tak tragicky dopustila Matovičova vláda aj s účasťou Ivana Korčoka.
Z Prezidentského paláca chcem urobiť miesto kde sa rodia vízie pre budúcnosť štátu, kde dokážu komunikovať ľudia rôznych názorov a presvedčenia pre lepší život ľudí. Záleží mi na rozvoji regiónov, pretože ich posilnenie znamená vnútorne súdržné a silné Slovensko. Ponúkam program za niečo a nie proti niekomu. Som presvedčený, že Slovensko potrebuje stabilnú vládu, ktorá pracuje pre ľudí, pretože nám záleží na kvalite života každého jedného človeka. A takýto program vždy budem podporovať.

reklama

https://www.weedy.cz https://www.weedy.cz https://www.weedy.cz

Mohlo by vás zajímat

Více článků