Akce

Diplomatický večer Kataru

Publikováno: 22. 12. 2019
Autor: Karel Černý
Foto: Pavel Gwužď
logo Sdílet článek

Pod pořadatelskou taktovkou Kampa Group Restaurants a The Business Soirée s.r.o. se 26. listopadu uskutečnil v krásných prostorách restaurace Hergetova Cihelna diplomatický večer Státu Katar.

Záštitu nad večerem převzali ministr zahraničí Tomáš Petříček, poslankyně Kateřina Valachová a velvyslanec Kataru Shafi Newaimi Alhajri. Generálním partnerem byla společnost Kampa Group Restaurants, hlavními partnery SEKYRA Group, a.s., a RENOMIA, a.s., mediálním partnerem pak časopisy The Business Soirée a High Level Magazine.

Na akci se sešlo více než 150 hostů z řad diplomatů, partnerů vydavatelství The Business Soirée, reprezentantů několika zemí, politiků, zástupců ministerstev a hostů partnerů diplomatického večera.

Proslovů se ujali Niels Jebens (majitel Kampa Group Restaurants), Shafi Newaimi Alhajri a Marek Svoboda (ministerstvo zahraničí). O kulturní zážitek se postaral Quartet Pražské komorní filharmonie (PKF). Večerem provázela moderátorka Jana Doleželová, která se postarala o profesionální průběh a příjemnou atmosféru. 

Hosté si užili atmosféru luxusních prostor Hergetovy Cihelny (Kampa Group) se skvělou gastronomií, kterou kuchaři přichystali v evropském duchu. Velké poděkování pak patří hlavnímu hostiteli celého večera Nielsu Jebensovi, majiteli Kampa Group Restaurants, bez jehož úsilí a nadšení by se toto setkání neobešlo. 


reklama

https://www.olifka.cz https://www.olifka.cz https://www.olifka.cz

Mohlo by vás zajímat

Více článků