Business

CCPF – tři roky na trhu

Publikováno: 7. 1. 2020
Autor: Redakce
Foto: CCPF
logo Sdílet článek

Tři roky existence oslavila Obchodní komora CCPF – Czech-Qatar Chamber of Commerce – zřízena s cílem zajistit čilé obchodní vztahy mezi Českou republikou a Státem Katar.

Jak zdůrazňuje prezident komory Vladimír Cnota, hlavní devízou CCPF je výborná znalost obchodního prostředí a kultury v Kataru. Komora už organizovala a sponzorovala řadu událostí v obou zemích. A nesoustředí se pouze na byznys. Kromě jiného uspořádala například výstavu uměleckých děl českých sběratelů v Dauhá, a to ne náhodou − právě Katar se totiž stal v posledních letech centrem umění a architektury nejen na Blízkém východě.

Vladimír Cnota byl také pozván katarskou stranou k účasti na slavnostním otevření národního muzea. Do portfolia aktivit komory rovněž patří sekce nemovitostí či sekce na podporu vývoje moderních technologií. CPPF má i vlastní logistiku a zaštiťuje dopravu mezi Českem a Katarem. V současné době připravuje projekt českého domu v Kataru pod názvem „Made in Czech Republic“ pro prezentaci českých firem se zájmem o katarský trh. A tak čeští exportéři mají velké vyhlídky na úspěšnou spolupráci v Kataru. 

 


Mohlo by vás zajímat

Více článků